Úspěchy našich žáků   2014-15  

 

 „Stoletá dáma“ – soutěž prostějovských škol k 100.výročí založení prostějovské radnice, z oblasti historické, literární a cizojazyčné, 3.místo - žáci 7.A – T. Rozehnalová, D. Kolíková, L. Král, D. Jura, ZŠ Melantrichova, 19.9. 2014

Branně – vlastivědná soutěž  2. – 5.roč. – účast, RG a ZŠ m. PV, 17.9. 2014

Den bez aut – 2.místo – orientační běh – 7.tř. – Klára Zahradníčková - 7.A, ZŠ a MŠ J. Železného, 19.9. 2014

Přehazovaná – dívky – 4. – 5.roč. – 3.místo, ZŠ Palacká, 25.9. 2014

O Pohár primátora města Prostějova – 2.st. – účast, Hloučela, 3.10.2014

Coca  cola Cup – kopaná – 6. – 9.roč. –1.místo – okrsek,  postup do finále – 2.místo , RG a ZŠ , 6.10.2014

Minikopaná  - hoši – 2.místo - 8.- 9.tř., okres, SK Prostějov, 8.10. 2014

Stolní tenis – okresní kolo -   žáci 8. a 9.tř. – 3.místo – Sportcentrum PV, 12.11. 2014

Ringo – turnaj  ZŠ – 8.  a 9.tř. dívky – 3.místo – ZŠ Majakovského, 26.11. 2014

Výtvarná soutěž  Děti, pozor, červená – ocenění v soutěži – A. Pechová – 6.A,  BESIP , Prostějov, září 2014

Florbal – finále – okresní kolo  – 1.místo, Sportcentrum PV, 3.12. 2014, 3.místo v krajském kole, Šumperk, 5.12. 2014

Gastronomická soutěž prostějovských škol O perníkovou vařečku – 1. a 2. místo – žáci 8.A tř. (P .Kuchař – 1.místo, N. Krajčová, K. Salajková)  SOU  Husserla, 4. 12. 2014

Futsal – finále Moravské divize st. žáků – 3.místo, Bílovec, 27.1. 2015

Olympiáda z Nj - okresní kolo, 2.místo – Denisa Kolíková – 7.A, ZŠ a MŠ J.Železného, 3.2. 2015

 Olympiáda z JČ – okresní kolo – 12.místo ze 42 účastníků – A.Škopíková – 9.A, 5.2.2015

Výtvarná soutěž – ČZS – „Kytice ve váze“ – 3.místo– A.Spáčilová – 8.A ( ze 400 zúčastněných, postup do celostátního kola)  ČZS Prostějov, 10.3. 2015

 Soutěž v německém jazyce ( žáci, kteří měli, mají možnost souvisle komunikovat v Nj mimo školní výuku)  krajské kolo – 3. místo – J.Holusek  - 8.A, ZŠ Hálkova , Olomouc, 11.3. 2015

Odbíjená – okresní kolo (hoši 8.-9.tř.) – 1.místo- 8.A,9.A, Sportcentrum Prostějov, 16.3. 2015

Odbíjená – krajské finále  (hoši 8.-9.tř.) – 3.místo- 8.A,9.A, Přerov, 16.4. 2015

 Mladý Demosthenes – regionální kolo – 1.místo v kat.6.-7.tř. = Michal Rotchedl – 7.A, 1.místo v kat.8. – 9. tř. = Jana Míková – 9.A, Olomouc,  23.4. 2015

 Výtvarná soutěž – Jaro je tady, (4. kat.5. a 6.tř.) –  1.místo - soubor prací žáků 5.A   T.Pekař, M.Koblížek, M.Hájková, DDM Prostějov, 21.4. 2015

Výtvarná soutěž – Požární ochrana očima dětí – 1. místo – A.Spáčilová – 8.A. OSH Prostějov, 27.4. 2015

Dopravní soutěž – žáci 6. – 9.tř. – okresní kolo – 5.místo, Dopravní hřiště Prostějov, 15.5. 2015

 Krajské atletické závody – ČASPV – 1.místo – Š.Hudeček – 5.A, 1.místo –S.Světlíková – 4.A, 1.místo  - J.Korčák – 7.A, 1.místo J.Jahelka – 7.A, 3.místo – D.Vyroubal – 9.A, 24.5. 2015, Přerov

Výtvarná soutěž „625 let založení města Prostějova“ – ocenění – M. Pecha – 4.A, A.Spáčilová – 8.A, A.Pechová – 6.A, Magistrát m.Prostějova, 24.6. 2015

 

 

 

Úspěchy našich žáků   2012-13

 

Branně - vlastivědná soutěž – 1.st., 1.místo – 2.A, 20.9. 2012, ZŠ Dr.Horáka

Malá kopaná – okr.finále 8.a 9.tř. – 5.místo ze 16 přihlášených, 10.10.2012, ZŠ Valenty

Soutěž v psaní na klávesnici PC – 2.místo – P.Soušková, P.Dostálová – 8.A, L.Zabloudilová, K.Vystavělová – 8.A, OA Prostějov, 24.10.2012

Florbal Orion Cup – hoši 6.a 7.roč. – postup do finále, ZŠ Dr.Horáka , 14.11.2012

Dobrodružství s počítačem – 4. a 5.tř. – 8. místo ze 23 družstev((E.Dreiseitlová, L.Král, J.Jahelka, T.Rozehnalová – 5.A) 15.11.2012, CMG Prostějov

Florbal Orion Cup – hoši 6.a 7.roč. – finále – 3.místo, 23.11.2012, Sportcentrum PV

Gastronomická soutěž O perníkovou vařečku – 2.místo – K.Vystavělová – 8.A, 3.místo – L.Zabloudilová – 8.A, SOU Husserla, Prostějov,6.12.2012

Mladý Démosthenes – krajské kolo – 1.místo v kat.8.-9.tř. = Eva Švédová – 9.A – postup do celostátního kola, 2.místo v kat.6.-7.tř. – Jana Míková – 7.A, Olomouc – PDFUP

Konverzační soutěž v AJ – 12.místo ze 30 účastníků, E.Švédová – 9.A, ZŠ E.Valenty, 20.2.2013

Street hockey – oblastní kolo 1.místo – postup do finále – hoši 6.A, 7.A

Halová kopaná – okrskové kolo – ml.žáci – 1.místo – RG a ZŠ m.Prostějova, 12.3.2013

Street hockey – semifinále – postup do finále v Ostravě, hoši 7.A,8.A, ZŠ a MŠ Prostějov, Kollárova ul.4, 27.3.2013

Halová kopaná – 6.- 7.tř. – okresní kolo – 1.místo, ZŠ Palacká, 26.4.2013

Požární ochrana očima dětí – výtvarná soutěž - Okresní sdružení hasičů ČMS, 2.místo – A.M.Spáčilová – 6.A, 3.místo – K.Vystavělová – 8.A, předávání cen – nám.T.G.M. –Den se složkami IZS -3.5.2013

Mc Donald‘s Cup – okres - 4.místo – 4.-5.roč.hoši, SK Prostějo, 15.4.2013

Dopravní soutěž mladých cyklistů I.kat. - účast – Dopravní hřiště, Prostějov, 16.5.2013

Dopravní soutěž mladých cyklistů II.kat. – 7.místo – Dopravní hřiště, Prostějov, 17.5.2013

Krajské atletické závody ČSAPV – 1.místo st.žáciD.Holub – 8.A, 1.místo – st.žákyně – L.Zabloudilová – 8.A, 2.místo – ml.žáci – Š.Hudeček –  3.A, RG a ZŠ, 18.5. 2013

Kopaná – Pažout cup – 2.místo, 4. a 5.tř., ZŠ Dr.Horáka, 24.5. 2013

O Pohár města Prostějova – cyklistika – 2.místo – 6.-7.tř. – P.Entner – 7.A, 3.místo – D.Vyroubal – 7.A – velodrom v Prostějově, 24.5.2013

Krajské kolo výtvarné soutěže – Požární ochrana očima dětí – 2.místo – K1, K4 – Anna Spáčilová – 6.A, Karolína Vystavělová – 8.A, Olomouc, 7.5. 2013

 

 

 

 

Úspěchy našich žáků 2011/2012

 

 

Literární soutěž „Chováme se podle dopravních předpisů“- 1.místo – 8.A – M.Kreplová, E.Švédová, J.Wolker, celá tř.byla oceněna poukazem k návštěvě radnice, MÚ a Městská policie PV; 22.9.2011

Evropský Den bez aut  - běh žáků 2.tř. – 3.místo – B.Mikalová – 2.A, Kolářovy sady, 22.9.2011, PV

Den bez aut – závod na kolech –O nejrychlejší okruh na kolech a na kolečkových bruslích na velodromu, 1.místo na kolech – P.Entner , D.Vyroubal – 3.místo -6.A; kategorie 7.- 9.tř. – 1.místo – M.Navrátil – 9.A, 2.místo – D.Král – 9.A, 3.místo – M.Štugel – 8.A. V soutěži na kol.bruslích – 2.místo – J.Typner – 6.A, v kat.7. -9.tř. – 1.místo – T.Roba – 9.A, 2.místo – M.Štugel – 8.A, 3.místo – M.Navrátil – 9.A 23.9.2011, prostějovský velodrom

Stolní tenis – okresní kolo – st.dívky – 3.místo, 20.10.2011, Sportcentrum, PV

Psaní na klávesnici PC – 3.místo v soutěži skupin 8.a 9.tř.- P.Dostálová – 8.A, P.Soušková – 8.A, A.Krajčová – 9.A, K.Marciánová – 9.A – 25.10.2011, OA, PV

O perníkovou vařečku – 8. a 9.tř. – gastronomická soutěž – 1.místo – Gabriela Merdita – 8.A, 6.12. 2011, SOU obchodní, Prostějov

Výtvarná soutěž „Město Prostějov za 100 let očima dětí, M.Korčáková – 7.A – 2.místo v kat.malba, A.Jakoubková a N.Srostlíková – obě 9.A – 3.místo v kat.textil ze 178 účastníků soutěže, vernisáž 8.12.  v kině Metro 2011

Pythagiriáda – 4.místo – M.Půda - 7.A, 18.1. 2012, RG a ZŠ

Florbal – hoši – „Orion Cup“ – 8. – 9.tř. – 2.místo – okres, 1.místo –kraj, 3.místo - Morava , 26.1.2012,  Sport.hala DDM, Prostějov, 22.2. Hranice na Moravě, 1.3. Kopřivnice

Mladý Démosthenes oblastní kolo – soutěž v mluvním projevu – kat.6.- 7.roč. – 1.místo – Martin Půda – 7.A, kat.8. - 9.roč. – 4.místo – Adéla Krajčová – 9.A, Olomouc 26.1.2012

Florbal – krajské kolo – hoši - 8.-9.tř. – 1.místo , Hranice na Moravě, 22.2. 2012

Přehazovaná 4. – 5.tř.- hoši, postup do okresního finále- 5.A, 7.3.2012, Brodek u Prostějova

Okresní kolo Olympiády českého jazyka – 3. místo – Alžběta Jakoubková – 9.A, 20.3.2012, RG a ZŠ města Prostějova

Kopaná – Coca Cola Cup – 6.-9.tř. – hoši – okrskové kolo – 1.místo, ZŠ E.Valenty, 29.3.2012,

Výtvarná soutěž MÚ „Jaro na Hané“– ocenění - 1.A – O.Nedbal, L.Škvařilová, K.Štouračová, 2.A - J.Přecechtělová, 2.B – R.Duda, J.Horný, městské divadlo,  18.2.2012

Kopaná st.ž. 8.a 9.tř. - COCA COLA CUP – okresní finále – 2.místo, 18.5. 2012, Klenovice na Hané

O pohár Zdravého města Prostějova – účast 6.A tř. – 26.4. 2012, Sportcentrum

Krajské kolo OJČ = 2.místo – Alžběta Jakoubková – 9.A, 26.4. 2012, Pdf UP Olomouc

Cyklistická soutěž – O zdravé město Prostějov, 3.místo – ml.hoši – Pavel Entner – 6.A, 3.místo – st.hoši – Tomáš Roba – 9.A, 18.5. 2012, Velodrom, Prostějov

Dopravní soutěž – účast, Dopravní hřiště Prostějov, 18.5. 2012

Atletické závody – ČSAPV – krajské závody, 1.místo – B.Mikalová-2.A, 3.místo – T.Suchánková – 2.A, 1.místo – J.Korčák – 4.A, 2.místo – N.Zahradníčková – 7.A, 2.místo- A.Merdita – 6.A, 1.místo – L.Zabloudilová – 7.A, 3.místo – S.Barošová – 7.A, 1.místo – M.Prokop – 9.A, 2.místo – M.Navrátil – 9.A, 3.místo – J.Sotorník – 9.A, 2.místo – P.Ševčíková – 9.A, 1.místo – T.Roba – 9.A, 2.místo – D.Král – 9.A, Olomouc, 19.5. 2012

 Florbal – žáci 4. a 5.tř. – 3.místo, 25.5. 2012, ZŠ Palacká

Přehazovaná – hoši 4. – 5.tř., okresní finále – 3.místo, 12.6.2012, ZŠ Dr.Horáka

Florbal – Orion cup – st.hoši - 2. místo – okres, 1.místo – kraj 3.místo – (Hranice n.Moravě) Morava(Kopřivnice)

Miniodbíjená – 6.-7.roč. hoši – 2.místo – kraj, 24.5. Sportcentrum Prostějov

Florbal – 4. – 5.roč. hoši – 3.místo – okres, 18.5., ZŠ Palacká

Přehazovaná – 4. – 5.roč. – 3.místo – okres, 12.6., ZŠ Dr.Horáka

 

 

 

Textové pole: Mapa stránek

 

· známky žáků on-line

 

· video a 3D fotogalerie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

· JÍDELNÍČEK

 

· školní časopis PAWUCHINA

Textové pole: Informace o škole
Textové pole: DVPP ,  Inf. centrum
Textové pole: Mateřská škola
Textové pole: Dokumenty školy
Textové pole: Zaměstnanci školy
Textové pole: Volný čas
Textové pole: Stránky žáků
Textové pole: Informace pro rodiče
Textové pole: Úspěchy našich žáků
Textové pole: Rada školy a KPŠ
Textové pole: Kontakt
Textové pole: Historie
Textové pole: Specializované třídy